Technologie 6.1

Vše na očích.

Chytřeji k zakázce: Díky We Connect1 jste vždy zásobováni všemi důležitými informacemi - pracovně i soukromě. Díky sdruženým přístrojům Premium si udržíte vše na očích. A pomocí navigačního systému "Discover Media" se dostanete bezpečně do cíle.

Sdružené přístroje "Premium"

Na přepracované přístrojové desce si zachováte přehled. Kromě dvou kulatých přístrojů pro zobrazování rychlosti a počtu otáček nabízí volitelný digitální displej multifunkčního ukazatele důležité informace o aktuální jízdní trase, době jízdy a údajích ke spotřebě. Multifunkční ukazatel obsahuje také systém sledování únavy2. Jakmile pozná u řidiče chování při řízení, které se liší od normálního chování, doporučí mu pomocí optických a akustických signálů přestávku.

Navigační systém "Discover Media"

Když máte jeden termín za druhým, nezbývá na okliky čas. S navigačním systémem "Discover Media" se dostanete k cíli bez oklik a kromě toho můžete poslouchat svou oblíbenou hudbu. V perfektní zvukové kvalitě, to se rozumí. 

  • Barevný dotykový displej s uhlopříčkou 20,3 cm (8 palců) vč. přibližovacího senzoru 
  • Výkon 4 x 20 wattů a čtyři reproduktory 
  • Hybridní navigace, výběr z různých variant map, bezplatné aktualizace mapových podkladů přes internet 
  • Interní paměť s kapacitou 32 GB 
  • Dvě externí USB rozhraní a jedno rozhraní pro připojení prostřednictvím protokolu Bluetooth 
  • Hybridní hlasové ovládání a internetové rádio
  • Podporuje wireless App-Connect, We Connect1 a We Connect Plus1

Volkswagen We Connect1

Vůz Transporter 6.1 je vybavený inovativními online funkcemi "We Connect"1, jakož i nejnovější generací "Modulární stavebnice Infotainment systému". Na přání budete během své jízdy online. S aplikací "We Connect"1 Vás čekají vychytávky, díky nimž bude každá jízda ještě pohodlnější a bezpečnější. Ať už jde o dopravní informace v reálném čase nebo online informování o oblasti - Váš vůz Transporter 6.1 je dokonale propojen.

Pro používání služeb aplikace We Connect potřebujete ID uživatelského účtu Volkswagen a přihlásit se musíte uživatelským jménem a heslem. Dále je třeba uzavřít se společností Volkswagen AG online samostatnou smlouvu We Connect, příp. We Connect Plus. Pro We Connect Plus máte po předání vozu 90 dní čas na jeho zaregistrování na portal.volkswagen-we.com, abyste mohli služby po celou sjednanou dobu bezplatně využívat.

V rámci možností daných systémem.

Tato modelová stránka obsahuje popisy výbav. Většinou se neuvádí, zda se u dané výbavy jedná o sériovou výbavu nebo o výbavu na přání. Pro více informací o přesném rozsahu výbavy vozidla (sériová výbava / výbava na přání), příp. o omezení kombinací se obraťte prosím na svého prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy nebo použijte náš konfigurátor Volkswagen Užitkové vozy. Vozidla vyobrazená na tomto obrázku se mohou v některých detailech lišit od konkrétních specifikací daného modelového roku. Zobrazeny jsou některé výbavy na přání.
Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen Užitkové vozy (Porsche Česká republika s.r.o.), a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen Užitkové vozy. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy. 
Abychom zlepšili čitelnost textů, vybrali jsme si buď mužský nebo ženský rod slov týkající se osob. To v žádném případě neznamená diskriminaci opačného pohlaví. Děkujeme za pochopení.

Zavřít
Menu
Zavřít

Transporter 6.1 skříňový vůz

Transporter 6.1 skříňový vůz

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen