Menu
Zavřít

Transporter 6.1 valník

Transporter 6.1 valník

Od Plattenwagenu k vozu Transporter valník

Vše začalo před více než 70 lety v továrně na vozy Volkswagen: Manipulační vůz "Plattenwagen", který se zde využíval pro přepravní účely, posloužil jako předloha pro model T1 Bulli. Transporter 6.1 valník věrně navazuje na tuto tradici. Ať už se jedná o přepravu těžkého nákladu nebo náročný terén - s jednokabinou nebo dvojkabinou a s různými variantami ložné plochy - zvládne téměř každý úkol. Transporter valník je také základem pro mnoho variant dalších úprav jako např. skříňové nástavby, komunální vozy, odtahové vozy a jiné. 

Velmi působivý

Sofistikovaná řešení pro nakládání

Nakládání plné nápadů

Ten, kdo chce často přepravovat velké množství nákladu, musí často použít svou invenci. A proto jsme vyvinuli několik nových inteligentních řešení, díky nimž můžete transportovat i mimořádně velké, široké nebo cenné náklady s vynaložením pokud možno co nejmenšího úsilí.

  • Úchytná oka
  • Hliníkový nástupní schůdek s reliéfním protiskluzovým povrchem
  • Úložné boxy
  • Stabilní bezpečnostní zámky
Ložná plocha

Kapacita pro velké zakázky

Ten, kdo toho chce hodně dokázat, musíte zvládnout i transport velkého množství nákladu. Na ložnou plochu vozu Transporter 6.1 valník je proto - v závislosti na rozvoru - možné naložit až čtyři europalety.

Místo pro 2–6 osob

Všichni muži na palubu

Pro toho, kdo sám pracujte s malými týmy, avšak současně potřebuje přepravit rozměrná zařízení, ale i pro ty, kteří jdou často do akce jako součást celé jednotky. Ať už zakázky, které realizujete při Vašem podnikání, vyžadují jakékoli nároky, Váš Transporter 6.1 jim lze snadno přizpůsobit. V jednokabině mohou pohodlně cestovat dvě osoby. Dvojkabina pak nabízí místo až pro šest spolupracovníků.

Optimální průchodnost terénem

Náročný terén? To je to nejlehčí cvičení.

Stoupání, klesání a pak křížem přes pole. V hlubokém bahně nebo na hrbolatých lesních cestách. Transporter 6.1 valník udržuje při dosahování Vašich podnikatelských cílů stálý směr. Díky jeho stoupavosti 37 ° a užitečnému zatížením až 1 243 kg nemusíte při realizaci Vašich plánů dělat žádné kompromisy. Asistent pro rozjezd do kopce1, 2, 3, asistent pro jízdu z kopce a mechanická uzávěrka diferenciálu1, 3 pak zajistí, že zůstanete suverénní i v případě, že je cesta někdy poněkud náročnější.

Silný pohon

Neochabnou ani při plnění těžkých úkolů

Těžké zařízení. Těžký náklad. Těžký terén. Tam, kde ostatním dojde dech, Transporter 6.1 valník teprve opravdu začíná. A díky volitelnému pohonu všech kol 4MOTION1 4 a dvouspojkové převodovce DSG1 4 zajistí, že Vaše práce bude postupovat řádně kupředu.

Funkční výbava

Nová digitální mobilita

Inteligentní podnikání: Díky paketu služeb WeConnect máte vždy k dispozici všechny potřebné informace - jak pracovní, tak i soukromé.

Systémy topení a klimatizace

Počasí? Na něm nezáleží!

Jste v práci za každého počasí? Ať slunce při 30 stupních nemilosrdně rozpaluje kabinu nebo v nejdrsnější zimě, když mrzne? Předpokladem k tomu je mít silnou povahu - a ty správné klimatizační a topné systémy, které po celý rok udržují v kabině Vašeho Transporter 6.1 valník příjemnou teplotu.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen