Zavřít

Amarok

 

100% pickup. 100% prémiová třída.

Nekompromisní v terénu. Temperamentní na asfaltu. Amarok spojuje vše, co od univerzálního prémiového pick-upu očekáváte: mužný design, robustní konstrukci, hodně síly, výjimečný jízdní projev.

Udělejte si sami obrázek o voze Amarok

Výbavové linie

Foto vozu je pouze ilustrativní

Vysoká efektivita

Silný jako málokdo. S nejvyšším krouticím momentem ve své třídě.

Od pondělí do pátku v lese a na poli. O víkendu v horách a offroad parku. Je jedno, kam Vás Vaše práce nebo Vaše volnočasové plány zavedou - s motorem 3,0 V6 TDI Vašeho vozu Amarok budete na všech cestách obzvláště efektivní. Každá jízda se tak stane požitkem:

  • 6válcový přeplňovaný naftový motor o výkonu 190 kW / 258 PS
  • Zdvihový objem 3,0 l
  • Krouticí moment až 580 Nm
  • 8stupňová automatická převodovka
  • Pohon všech kol 4MOTION
  • Tempomat

Více informací

Výrazný design exteriéru

Ryzí *vyjádření síly**

Amarok to má přesně jako Vy: říká vše na rovinu - také u designu. Jeho výrazná sportovní přední část se zdvojenými chromovanými lištami, bi-xenonové světlomety včetně LED pro denní svícení, jakož i svalnaté, dynamické linie stanovují měřítka ve své třídě.

Moderní design interiéru

Tvrdá slupka. Pohodlné jádro.

I když je terén nepohodlný: Amarok kontruje obzvláště velkou dávkou komfortu. Jeho jasně členěná přístrojová deska, četné odkládací přihrádky, největší prostor pro nohy ve své třídě a nastavitelná přední sedadla ergoComfort přinesou pohodlí do Vašeho offroadového dobrodružství.

Multimediální Infotainment

Na všech kanálech stále v obraze

Vaše pracovní dni jsou dlouhé a Vaše cesty krajinou ještě delší? Ve voze Amarok se dozvíte přesto všechno, co se děje doma i ve světe: díky moderním rádiovým a navigačním systémům a mobilním online službám "Car-Net".

Nejširší ložná plocha ve své třídě

Naložit. Nadýchnout se.

Neskladný materiál zvládne Amarok s klidem. Mezi podběhy má totiž víc místa, než jakýkoliv jiný pickup. Díky šířce mezi podběhy zadních kol lze europalety umístit dokonce napříč.  Vysoké bočnice a nízká nákladová hrana usnadňují zase nakládání.

  • Šířka mezi podběhy zadních kol 1 222 mm
  • Nákladní prostor o velikosti 2,52 m²
  • Bočnice vysoká 508 mm
  • Nízká nákladová hrana vysoká 780 mm

 

Individuální nástavby

Perfektně připraven skoro na všechno

Aby se zakázkám dařilo, potřebujete správné vybavení. K tomu patří také vůz sladěný optimálně podle Vašich požadavků. Pro vozy lze tak realizovat řešení střižená na míru: Od chladicího vozu přes sanitku až po bezbariérové vozidlo pro lidi s hendikepem. S našimi vozy je možné téměř vše.

Více informací

Promyšlený do detailu

Nekompromisní v terénu. Temperamentní na asfaltu. Amarok spojuje vše, co od exkluzivního univerzálního vozu prémiové třídy očekáváte: mužný design, robustní konstrukci a hodně síly. Jeho silný 6válcový přeplňovaný naftový motor se zdvihovým objemem 3,0 l dosahuje v nejvyšším výkonovém stupni 190 kW / 258 PS a krouticí moment 580 Nm.

Veškerá výbava

Radost z jízdy

Zpět na přehled

Radost z jízdy

Ať asfalt, hlína nebo šotolina: Ve voze Amarok zažijete téměř v každém terénu exkluzivní jízdní komfort na vysoké úrovni.

Exteriér

Zpět na přehled

Exteriér

Výrazné detaily jako ostré a mužné vedení linií představují jasné vyjádření životního stylu.

Interiér

Zpět na přehled

Interiér

Interiér vozu Amarok přesvědčí dostatečným prostorem, ještě větším komfortem a četnými odkládacími možnostmi.

Funkce

Zpět na přehled

Funkce

Díky inovativnímu Infotainment systému a prvků mimořádné výbavy jako volitelnému multifunkčnímu volantu s pádly pro řazení budete mít vše perfektně v ruce.

Asistenční systémy

Zpět na přehled

Asistenční systémy

Se sériově dodávanou multikolizní brzdou a četnými moderními asistenčními systémy pojedete na jistotu.

Vynikající výkon

Je jako žádný jiný terénní vůz: nekompromisní v terénu, temperamentní na asfaltu: Již po sedmé v řadě byl Amarok zvolen čtenáři časopisu »OFFROAD« "Terénním vozem roku" a konkurenci v této silně obsazené kategorii odkázal opětovně na zadní příčky.

Zdroj: »OFFROAD«, vydání 09/2019

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen