Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím

California

Hotel California – na cestách jste jako doma. Ať ve všední den nebo na dovolené – California je ideálním automobilem pro cestování a trávení volného času, ve které se budete všude cítit jako doma. Můžete se těšit na efektivní motory, vysoce kvalitní výbavu interiéru, moderní infotainment a asistenční systémy, stejně jako na inovativní mobilní služby online.

Galerie

Seznamte se pozoruhodnými detaily vozu California z různých úhlů pohledu.

Seznamte se pozoruhodnými detaily vozu California z různých úhlů pohledu.

Film o voze California

California v akci.

Seznamte se s výhodami vozu California. Na cestách se budete cítit stejně pohodlně jako ve svém bytě.

Pohodlí jako doma. California nabízí spoustu komfortu na malém prostoru. Potěší až čtyřmi lůžky na spaní, plně funkční kuchyňskou linkou, stejně jako moderními infotainment systémy. Je tak ideálním automobilem pro spontánní výlety i spoustu dalších aktivit.

Car-Net
Rádia a navigační systémy
Topení a klimatizace
Kuchyňská linka
Komfort spaní
Komfortní palubní deska
Mobilita s připojením do sítě

Získejte v průběhu každé jízdy ty nejaktuálnější informace.

California může využívat celou řadu mobilních služeb online. Po připojení k Vašemu chytrému mobilnímu telefonu a k internetu získáte přístup k užitečným aplikacím nebo aktuálním dopravním informacím.

Moderní infotainment, který vyvolá nadšení

Při jízdě do cíle Vaší cesty si můžete užívat dobrou zábavu a přitom budete mít ty správné informace.

Ať už se jedná o Vaši oblíbenou hudbu nebo neplánovanou trasu cesty: Vysoce kvalitní rádia a navigační systémy Vás potěší svým intuitivním ovládáním, nejlepšími možnostmi připojení a dobrým zvukem.

Individuální nastavení teploty

Užívejte si příjemné klima v interiéru.

Díky moderní klimatizaci lze pomocí jednoduchého nastavení ovládat teplotu v interiéru a zajistit tak i v horkých dnech příjemně chladný vzduch. Nezávislé topení zajistí příjemné pocity při nízkých venkovních teplotách. O dobrý výhled z vozu se pak za nepříznivého počasí postará vyhřívání skla předního okna.

Plně funkční

I na cestách připravíte vždy snadno něco chutného k jídlu.

Kuchyně na kolech: Modely California Coast a Ocean jsou vybavené plně funkční kuchyňskou linkou s chladničkou, s kombinací vařiče a dřezu.

Ve dvou patrech

Užijte si maximální pohodlí i při spaní.

Díky sériové vyklápěcí střeše se California několika snadnými úkony promění na ložnici až se čtyřmi lůžky.

Vysoce kvalitní materiály

V interiéru se můžete těšit na zcela mimořádné prostředí.

Horizontálně vedené linie designu exteriéru mají své pokračování i uvnitř vozu na palubní desce. Harmonicky sladěný dekorační pruh, dekorační lišta a barva interiéru navozují velmi útulnou atmosféru. Mnoho praktických úložných přihrádek a odkládacích prostor pak završuje výčet jejích vlastností.

Sériová výbava pro California Coast a Ocean. Výbava za příplatek pro California Beach.

Oblíbení spolucestující. Inovativní asistenční a bezpečnostní systémy vozu California Vám pomohou v kritických jízdních situacích, stejně jako při parkování a varují Vás v případě nebezpečí.

Bezpečnostní systémy
Parkovací systémy
Asistenční systémy
Systémy osvětlení
Adaptivní regulace podvozku DCC
Vysoká úroveň ochrany při každé jízdě

Vždy jsou Vám k dispozici.

Díky bezpečnostním systémům vozu California jste připraveni téměř na vše. Systémy v případě potřeby zasáhnou a mohou tak minimalizovat nebezpečí vyvolaná silničním provozem.

Kontrolují okolí vozu

Usnadňují Vám parkování.

Inteligentní systémy podpory parkování ve voze California Vás při parkování varují před překážkami a usnadňují Vám manévrování.

Předvídaví asistenti

Pomáhají Vám v kritických jízdních situacích.

Inteligentní asistenční systémy vozu California Vás upozorní na nebezpečí při změně jízdního pruhu a varují Vás při rozpoznání únavy. Díky nim je jízda ještě komfortnější.

Viditelná výhoda

Užijte si permanentně optimálně osvětlenou vozovku.

Rozhodnout se můžete pro dálková světla s automatickým přepínáním, stejně jako pro další světlomety, které Vám při odbočování za špatné viditelnosti osvětlují cestu.

Jízdní komfort na míru

Přizpůsobí podvozek aktuální situaci.

Pro zlepšení jízdních vlastností je možné vůz California na přání vybavit adaptivní regulací podvozku DCC, jejímž prostřednictvím lze po stisku tlačítka nastavit odpružení podvozku ve třech stupních, NORMAL, COMFORT a SPORT.

Dodává se pouze v kombinaci s multifunkčním ukazatelem palubního počítače "Plus" nebo "Premium".

Cestování s nízkou spotřebou paliva Nejnovější generace motorů, které jsou určené pro vůz California, splňuje emisní normu Euro 6. Vy se tak můžete těšit z mimořádně nízké spotřeby paliva, aniž byste se přitom museli vzdát radosti z jízdy.

Technologie motorů
Dvouspojková převodovka DSG
Pohon všech kol 4MOTION
Silné a hospodárné

Nejnovější motory s nízkou spotřebou paliva.

Každý motor z nabídky pro vůz California má mimořádně nízkou spotřebu, aniž by přitom bylo nutné rezignovat na radost z jízdy.

Inovativní technologie

Užívejte si vysoký komfort jízdy.

Sedmistupňová dvouspojková převodovka DSG, která se dodává na přání, umožňuje plně automatickou a téměř nepostřehnutelnou změnu převodových stupňů bez přerušení přenosu hnací síly a podstatně tak přispívá k vysokému komfortu jízdy. Můžete volit mezi normálním a sportovním módem řazení.

Připravený na špatné počasí

Bez problémů zvládnete prudká stoupání i jízdu na sněhu.

Pohon všech kol 4MOTION, který se dodává na přání, zajistí dobrou trakci, optimální ovládání i odezvu na natočení volantu při náročných podmínkách, jako např. v horách nebo při jízdě po zasněžené vozovce. Pohon všech kol se na přání dodává také v kombinaci s dvouspojkovou převodovkou DSG a mechanickou uzávěrkou diferenciálu zadní nápravy - což je v této automobilové třídě unikátní koncepce pohonu.

Žádné přání nenechá nesplněné. Není to náhoda, že California patří k nejoblíbenějším automobilům pro cestování a trávení volného času. Díky všestranným a praktickým funkcím je to skutečný domov na čtyřech kolech.

Úložný prostor
Světlomety
Vnější přípojky
Sedadla
Bodová světla v zadních dveřích ve vyklápěcí střeše
Kempinkový stůl a židle
Příklopná vnější zpětná zrcátka
Chytře zakomponovaný

Seznamte se s praktickými možnostmi uložení zavazadel.

Ve voze California máte díky šatní skříni a úložnému boxu ve střeše spoustu snadno přístupného prostoru pro uložení Vašeho oblečení, cestovních zavazadel i vybavení pro trávení volného času.

S vysokou svítivostí

Užijte si optimální výhled.

Dobrý výhled před automobil zajistí energeticky úsporné LED světlomety, které jsou vybavené ostřikovači. Vnitřní zpětné zrcátko s automatickou clonou navíc chrání před nepříjemným oslněním světly vozidel jedoucích za Vámi.

Velmi praktické

Výbava pro kempování je Vám k dispozici.

Vnější vodovodní přípojka v zadní části vozu a elektrická přípojka na 230 V dokazují, že vůz California je dobře vybaven i pro výlety do kempů.

Variabilní

Můžete se těšit na maximální flexibilitu.

Od ergonomických sedadel pro řidiče a spolujezdce s možností otočení o 180°, přes sedadla s elektrickým nastavením 12 parametrů, až po výběru vhodné lavice sedadla do prostoru pro cestující - ve voze California máte na výběr spoustu možností.

Více světla

Usnadňují Vám nakládání a vykládání

Dvě světla s postupným stmíváním využívající LED diody v zadních výklopných dveřích zajistí více světla v obytném prostoru, když se okolí vozu ponoří do tmy. Při otevřených zadních výklopných dveřích světla osvětlují prostor za vozem, a usnadňují tak nakládání a vykládání. LED osvětlení v sériové vyklápěcí střeše a ve výklopných zadních dveřích zajistí dostatek světla v interiéru a lze jej ovládat vypínači, které jsou v pohodlném dosahu.

Sériová výbava pro California Ocean, výbava za příplatek pro California Beach a Coast.

Pro posezení v přírodě

Spousta možností pro malé i velké.

Kempinkový stůl i kempinkové židle lze rozložit mimo automobil a nejsou-li potřeba, lze je uložit tak, že zabírají velmi málo místa.

Nastavitelná a vyhřívaná

Užijte si ještě více komfortu

Vnější zpětná zrcátka jsou v rámci sériové výbavy elektricky nastavitelná a vyhřívaná. Na přání mohou být doplněna o elektricky ovládanou funkci přiklopení. V závislosti na modelu jsou kryty vnějších zpětných zrcátek buď v černé barvě, nebo lakované v barvě vozu.

Výbava za příplatek pro California Beach, Coast a Ocean.

Další postup