Menu
Zavřít

Dá se udělat něco dokonalého ještě lepším? Za pokus to stojí: Multivan 6.1 si důsledně zachovává silné stránky řady Multivan a servíruje mnoho dalších vychytávek! Byl vyvinut jako inovativní společník s nejmodernějším infotainmentem a nejmodernějšími asistenčním a bezpečnostními systémy řidiče při nezměněné nekompromisní multifunkčnosti. Robustní a prostorný Multivan 6.1: Všestranný vůz pro všechny, jejichž život je neustále v pohybu.

Akční zvýhodnění Multivan 6.1 Multivan 6.1 se zvýhodněním až 368.000 Kč

Oblíbený Multivan 6.1 nyní pořídíte ve verzi s pohonem všech kol 4MOTION, automatickou převodovkou DSG a motorem 2.0 TDI o výkonu 150 kW (204k) ve verzi Comfortline již za 1.579.000 Kč, tedy se zvýhodněním 358.000 Kč. Ve verzi Highline je zvýhodnění ještě o 10.000 Kč vyšší.

Vybírat ale můžete ze skladových vozů a vozů ve výrobě. Možnost vůz nakonfigurovat a zadat do výroby byla již ukončena.

Bezpečný v každém nebezpečí

Interiér 6.1

Budoucnost na očích: Vedle nového digitálního panelu přístrojů digital cockpit s uhlopříčkou 26 cm (10,25 palců) se pyšní interiér vozu Multivan 6.1 nemodernějšími možnostmi sériově nabízeného propojení prostřednictvím nejnovější generace modulárního Infotainment systému, včetně dotykové obrazovky s uhlopříčkou 23 cm (9,2 palců) ve středové konzole. Zvýšená pozice sezení a bederní opěrky nastavitelné ve 4 směrech (dodávané na přání) se postarají o vynikající pohodlí a četné odkládací přihrádky ve voze zase o přehledný pořádek.

Digitální ukazatele 6.1

Vaše nové ovládací centrum Digitální přístrojová deska

Tachometr budoucnosti: Na přání lze u varianty Comfortline vyměnit klasický ukazatel za digitální přístrojový štít Digital cockpit s uhlopříčkou 26 cm (10,25 palců) s vysokým rozlišením – u varianty Highline je dokonce součástí sériové výbavy. Inovativní sdružené přístroje nabízejí několik variant zobrazení a poskytují řidiči mnoho doplňujících informací např. z navigace, mobilního telefonu apod.

Vaše Infotainment centrála Navigační systém Discover Pro

Je jedno, jestli chcete během jízdy telefonovat, potřebujete aktuální informace o dopravní situaci anebo si chcete prostě jen dopřát trochu zábavy: Volitelný a intuitivně ovládaný navigační systém „Discover Pro“ Vám nabízí, například s ovládáním pomocí gest, přístup k velkému výběru užitečných funkcí a přitom nenechá žádná přání nesplněná. Vy se tak dostanete bezpečně do cíle a ještě si přitom užijete vždy perfektní zábavy.

Váš přístup do světa inovativních online služeb Volkswagen We Connect1

Multivan 6.1 je sériově vybaven inovativními online funkcemi „We Connect“1, jakož i nejnovější generací „Modulární stavebnice Infotainment systému“. Na přání budete během své jízdy online. S aplikací „We Connect“1 Vás čekají vychytávky, díky nimž bude každá jízda ještě pohodlnější a bezpečnější. Ať s dopravními informacemi v reálném čase, aktualizacemi mapových podkladů nebo bezklíčovým přístupem k vozu prostřednictvím aplikace – Váš Multivan 6.1 je dokonale propojen. Dalece přesahuje možnosti tachometru s informacemi o rychlosti a palivové nádrži.

Komfortní vychytávky 6.1

Udělejte si pohodlí ve voze Multivan 6.1: Bohatá a výrazně rozšířená sériová výbava i komfortní prvky mimořádné výbavy přispívají k nekomplikovanému ovládání na úrovni osobních automobilů. A tak si můžete každý den za volantem užívat v naprosté pohodě.

Elektromechanické řízení

S lehkostí v cíli

Elektromechanické řízení ve voze Multivan 6.1 Vám nabízí aktivní a adaptivní podporu téměř ve všech jízdních situacích. Inovativní koncept servořízení tvoří navíc základ pro nejmodernější asistenční systémy řidiče ve voze Multivan 6.1.

Nabídka sedadel

Velmi pohodlná sedadla

Multivan 6.1 disponuje standardně maximálně pohodlnými sedadly s volitelnou možností elektrického nastavení  bederních opěrek ve 4 směrech. Jedinečné: Samostatná sedadla, která jsou ve voze k dispozici, lze obratem ruky otočit a různě posouvat.

Telefonní rozhraní „Comfort“

Dokonale propojen.

Telefonní rozhraní "Comfort" Vám usnadní komunikaci a umožňuje bezdrátové nabíjení Vašeho chytrého telefonu v závislosti na konkrétním modelu. Vaše ruce zůstanou tam, kam patří: bezpečně na volantu.

Jízdní dynamika 6.1

Vysoce efektivní technologie motorů TDI ve voze Multivan 6.1 se vyznačuje výkonem, hnací silou a úsporným provozem. Perfektní volba, pokud jste hodně na cestách, a přesto si chcete užívat jízdní dynamiku na vysoké úrovni.

Přenos výkonu

Vysoký výkon, výborná trakce.

Multivan 6.1 je k dispozici s různými variantami motorů a převodovek. Volitelná dvouspojková převodovka (DSG) bez přerušení tažné síly je navíc obzvláště komfortní a úsporná. V kombinaci s nabízeným pohonem všech kol 4MOTION zajistí, že s Multivanem 6.1 svoji práci zvládnete všude, kde je třeba. 

Asistenční systémy řidiče 6.1

Automatická regulace odstupu ACC

Automatická regulace odstupu2 automaticky upravuje přednastavenou rychlost podle rychlosti vozidla jedoucího vpředu a přitom udržuje odstup zadaný řidičem.

Film o asistenčním systému ukazuje jako ilustrační příklad model Crafter.

Asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu

Takhle zůstanete s vozem Multivan 6.1 v jízdním pruhu: Asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu 2 3, který je k dostání na přání, provede při nezamýšleném opouštění jízdního pruhu protipohyb řízení a současně varuje řidiče výstražným tónem a hlášením na multifunkčním ukazateli.

Film o asistenčním systému ukazuje jako ilustrační příklad model Crafter.

Asistent pro kompenzaci bočního větru

Může si foukat,jak chce: Asistent pro kompenzaci bočního větru2 pomáhá řidiči jako součást elektronického stabilizačního systému při silném a nárazovém bočním větru prostřednictvím automatického přibrzdění kol.

Film o asistenčním systému ukazuje jako ilustrační příklad model Crafter.

Parkovací asistent „Park Assist“

Parkovací asistent2 pomáhá řidiči prováděním pohybů volantem při parkování vozidla.

Film o asistenčním systému ukazuje jako ilustrační příklad model Crafter.

Ochrana boků vozidla

Užívejte si bezpečnost ze všech stran ve voze Multivan 6.1: Ochrana boků vozidla2 monitoruje prostor po stranách vozu a opticky a akusticky varuje v rámci svých možností v případě kritického přiblížení k překážkám a osobám.

Film o asistenčním systému ukazuje jako ilustrační příklad model Crafter.

Asistent pro vyparkování

Asistent pro vyparkování2 nabízí výstražnou funkci pro varování před provozem za vozem při couvání z řady stojících vozidel a manévrování. Díky použití automatického nouzového brzdění v kritických situacích umožňuje snižování nehodovosti.

Film o asistenčním systému ukazuje jako ilustrační příklad model Crafter.

Regulace dálkových světel „Light Assist“

V případě protijedoucích nebo vpředu jedoucích vozidel dojde k automatického ztlumení dálkových světel, aniž by došlo k oslnění těchto vozidel. Při rychlosti nad 60 km/h a v úplné tmě se dálková světla po předchozí aktivaci systému samočinně zapnou.

Obrázek k asistenčnímu systému ukazuje jako ilustrační příklad model Crafter.

Nechcete se svézt?

Sjednejte si předváděcí jízdu a zažijte Multivan 6.1 na vlastní kůži.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen