Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím

Caravelle

Přeprava osob na nejvyšší úrovni. Caravelle již po dobu 30 let splňuje nejvyšší nároky na profesionální přepravu osob. K jeho přednostem patří komfortní design interiéru a nejmodernější infotainment systémy ve spojení s dokonale promyšlenou a flexibilní kabinou řidiče. A díky nízké spotřebě paliva je Caravelle také z ekonomického hlediska dokonalým řešením přepravy osob.

Galerie

Seznamte se pozoruhodnými detaily vozu Caravelle z různých úhlů pohledu.

Seznamte se pozoruhodnými detaily vozu Caravelle z různých úhlů pohledu.

Splní ty nejvyšší nároky. Nabídka pro Caravelle zahrnuje moderní infotainment systémy a také inovativní mobilní služby online. Při přepravě osob tak budete optimálně informování a do cíle Vaší cesty se dostanete tím nejrychlejším způsobem.

Car-Net
Rádia a navigační systémy
Topení a klimatizace
Elektronické zesílení hlasitosti
Komfort sezení
Paket Chrom
Mobilita s připojením do sítě

Získejte v průběhu jízdy ty nejaktuálnější informace.

Caravelle může využívat celou řadu mobilních služeb online. Po připojení k Vašemu chytrému mobilnímu telefonu a k internetu získáte přístup k užitečným aplikacím nebo aktuálním dopravním informacím.

Moderní infotainment

Při jízdě do cíle Vaší cesty si můžete užívat dobrou zábavu a přitom budete mít ty správné informace.

Infotainment systémy, které jsou v nabídce pro Caravelle, Vám zpříjemní každý den. Zaujmou svým intuitivním ovládáním, nejlepšími možnostmi pro připojení do sítě a dobrým zvukem.

Příjemné prostředí na všech místech

Užívejte si příjemné klima v interiéru.

Díky moderní klimatizaci lze pomocí jednoduchého nastavení ovládat teplotu v interiéru a zajistit tak i v horkých dnech příjemně chladný vzduch. Nezávislé topení zajistí příjemné pocity při nízkých venkovních teplotách. O dobrý výhled z vozu se pak za nepříznivého počasí postará vyhřívání skla předního okna.

Dobrá zábava

Můžete bez problémů komunikovat.

Elektronické zesílení hlasitosti, které se dodává na přání, zajistí, aby cestující na zadních místech dobře rozuměli, co jim řidič povídá. Zvukový signál je snímán mikrofonem hands free sady, zesílen a interpretován přes reproduktory v zadní části vozu.

Dodává se pouze v kombinaci s rádiem "Composition Media" nebo s navigačním systémem "Discover Media", resp. "Discover Media Plus". Výbava za příplatek pro Caravelle Trendline, Comfortline a Highline.

S možností individuálního nastavení

Pohodlí pro Vás i Vaše hosty.

Komfortnímu sezení je ve voze Caravelle věnována velká pozornost. Ať už se jedná o loketní opěrky sedadel, které lze vyklopit směrem vzhůru, možnost volby mezi samostatnými sedadly nebo dvousedadlem, mnoho různých odkládacích přihrádek, nebo různá nastavení sedadel - rozmanité funkce zajistí vysoký komfort sezení. Od provedení se čtyřmi sedadly až po provedení s devíti místy - pro každou přepravu cestujících se najde vhodná konfigurace.

Mimořádné akcenty

Můžete se těšit na oslnivý vzhled.

Tento paket je tou správnou volbou pro ty, kteří chtějí své hosty odvézt v reprezentativním automobilu. Elegantní chromované detaily na spodní mřížce sání vzduchu, na stranách a na zádi dodávají vozu zářivé akcenty. Paket "Chrom" se dodává pro Caravelle s krátkým rozvorem.

Sériová výbava pro Caravelle Highline. Výbava za příplatek pro Caravelle Comfortline. Nedodává se pro Caravelle Trendline.

Společníci, na které se můžete spolehnout. Praktické asistenční a bezpečnostní systémy ve voze Caravelle Vám pomohou v kritických jízdních situacích, jako např. při parkování, při změně jízdního pruhu a mnoha dalších.

Bezpečnostní systémy
Parkovací systémy
Asistenční systémy
Systémy osvětlení
Adaptivní regulace podvozku DCC
Vysoký stupeň ochrany při každé jízdě

Vždy jsou Vám k dispozici.

Díky bezpečnostním systémům vozu Caravelle jste připraveni téměř na vše. Systémy v případě potřeby zasáhnou a mohou tak minimalizovat nebezpečí vyvolaná silničním provozem.

Kontrolují okolí vozu

Usnadňují Vám parkování.

Inteligentní systémy podpory parkování ve voze Caravelle Vás při parkování varují před překážkami a usnadňují Vám manévrování.

Předvídaví asistenti

Pomáhají Vám v kritických jízdních situacích.

Inteligentní asistenční systémy vozu Caravelle Vás upozorní na nebezpečí při změně jízdního pruhu a varují Vás při rozpoznání únavy nebo při poklesu tlaku vzduchu v pneumatikách. Díky nim je jízda ještě komfortnější.

Viditelná výhoda

Užijte si permanentně optimálně osvětlenou vozovku.

Rozhodnout se můžete pro dálková světla s automatickým přepínáním, stejně jako pro další světlomety, které Vám při odbočování za špatné viditelnosti osvětlují cestu.

Jízdní komfort na míru

Přizpůsobí podvozek aktuální situaci.

Pro zlepšení jízdních vlastností je možné Caravelle na přání vybavit adaptivní regulací podvozku DCC, jejímž prostřednictvím lze po stisku tlačítka nastavit odpružení podvozku ve třech stupních, NORMAL, COMFORT a SPORT.

Dodává se pouze v kombinaci s multifunkčním ukazatelem palubního počítače "Plus".

Působivý výkon. Caravelle zaujme moderní technologií motorů a svou mimořádně nízkou spotřebou paliva. Dobrou jízdní dynamiku zajistí pohon všech kol 4MOTION a dvouspojková převodovka DSG.

Technologie motorů
Dvouspojková převodovka DSG
Pohon všech kol 4MOTION
Výkonné a hospodárné

Nejnovější motory s nízkou spotřebou paliva.

Každý motor z nabídky pro Caravelle má mimořádně nízkou spotřebu, aniž by přitom bylo nutné rezignovat na radost z jízdy.

Inovativní technologie

Užívejte si vysoký komfort jízdy.

Sedmistupňová dvouspojková převodovka DSG, která se dodává na přání, umožňuje plně automatickou a téměř nepostřehnutelnou změnu převodových stupňů bez přerušení přenosu hnací síly a podstatně tak přispívá k vysokému komfortu jízdy. Můžete volit mezi normálním a sportovním módem řazení.

Připravený na špatné počasí

Bez problémů zvládnete prudká stoupání i jízdu na sněhu.

Pohon všech kol 4MOTION, který se dodává na přání, zajistí dobrou trakci, optimální ovládání i odezvu na natočení volantu při náročných podmínkách, jako např. v horách nebo při jízdě po zasněžené vozovce. Pohon všech kol se na přání dodává také v kombinaci s dvouspojkovou převodovkou DSG a mechanickou uzávěrkou diferenciálu zadní nápravy - což je v této automobilové třídě unikátní koncepce pohonu.

Všestranný až do nejmenšího detailu. Různé pakety sedadel, mnoho odkládacích přihrádek a celá řada elektronických funkcí dělají z vozu Caravelle dokonalý automobil pro přepravu osob.

Pakety „Elektrika“
Světlomety
Zajištění zavazadel
Praktické

Zajistí další komfort.

Od elektrického ovládání oken až po funkci přiklopení vnějších zpětných zrcátek - Caravelle je možné vybavit praktickými pakety "Elektrika".

S vysokou svítivostí

Užijte si optimální výhled.

Dobrý výhled před automobil zajistí energeticky úsporné LED světlomety, které jsou vybavené ostřikovači. Vnitřní zpětné zrcátko s automatickou clonou navíc chrání před nepříjemným oslněním světly vozidel jedoucích za Vámi.

Modulární systém

Využijte výhody, které přináší variabilní koncepce prostoru.

Ať už se jedná o upevnění přepravovaných zavazadel, nebo o ukotvení dětských sedaček - Caravelle je velmi flexibilní a velmi rychle se přizpůsobí mnoha různým potřebám.

Další postup